FAQ

Czy produkty delCane nadają się dla psów ras dużych?

Tak, tworząc kolekcje dla psów z logo delCane, designerzy marki w pierwszej kolejności projektują z myślą o psach ras dużych. Dzięki temu w produktach delCane stosowane są elementy metalowe wykonane z najmocniejszych stopów metali, a akcesoria marki są bezpieczne nawet dla najsilniejszych dużych psów.

Co kształtuje cenę produktów delCane?

Cenę produktów z logo delCane definiują najwyższej klasy materiały sprowadzane z krajów Unii Europejskiej m.in. z Włoch i Niemiec oraz wysmakowany styl akcesoriów z myślą o psach i ich właścicielach zgodnie z filozofią marki – In Style Together. Projektanci marki delCane nie zgadzają się na żadne kompromisy w zakresie jakości produktów z logo delCane, stąd materiały, z których wykonane są produkty to naturalna włoska skóra licowa, najmocniejsze stopy metali, które zapewniają bezpieczeństwo psów czy też oryginalna szkocka krata. Najwyższą jakość gwarantuje również produkcja metalowych elementów z logo marki w najlepszych, włoskich manufakturach oraz zastosowanie we wszystkich produktach zamków błyskawicznych wiodącego japońskiego koncernu YKK – znanego z najlepszych ale też najdroższych zamków błyskawicznych na świecie. W obrożach i smyczach dla psów oraz w bransoletkach na rękę stosowane są dwie warstwy naturalnej skóry licowej, a skórzane obroże i smycze posiadają dodatkowe wewnętrzne wzmocnienie. Akcesoria dla psów z logo marki są personalizowane, a wszystkie produkty niezwykle oryginalnie opakowane.

Na czym polega personalizacja akcesoriów dla psów marki delCane?

Wszystkie produkty dla psów z logo marki są personalizowane. W każdej z kolekcji produkty dla psów posiadają na wszytej metce wygrawerowany, przy użyciu specjalnej techniki, numer identyfikacyjny. Zapewnia to unikalność produktów – nie ma dwóch produktów z danej kolekcji z takim samym numerem identyfikacyjnym. Dodatkowo, metalowe puszki z akcesoriami opatrzone zostały specjalną etykietą personalizującą dany produkt dla konkretnego właściciela.

W jaki sposób pakowane są produkty delCane?

Oryginale opakowania to dopełnienie produktów z logo marki. Obroże, smycze, apaszki dla psów oraz bransoletki na rękę dla ich właścicieli pakowane są w metalowe puszki oraz worki z tkanin o wyraźnych splotach. Natomiast legowiska i kocyki poza folią ochronną pakowane są w dedykowane dla danego produktu wiązane worki wykonane z wytrzymałych tkanin.

Gdzie projektowane i produkowane są akcesoria z logo delCane?

Akcesoria pod marką delCane są projektowane i produkowane wyłącznie w Unii Europejskiej, przy czym większość z nich jest wykonywana w tradycyjny sposób przez najwyższej klasy rzemieślników. Dbając o każdy detal, delCane przeprowadza też wielostopniową kontrolę jakości wszystkich produktów z logo marki.

 

 

Koszyk jest pusty