Design

Mediolański Trójkąt Mody, gdzie doskonałość projektów Prady miesza się z wyjątkową estetyką i nadaje jej niepowtarzalny styl, stał się inspiracją do stworzenia kolekcji wyjątkowych akcesoriów dla psów pod marką delCane. Włoskie pochodzenie marki delCane to gwarancja doskonałej sztuki projektowania, jakości produktów oraz unikalnego designu.

Zauważalne, silne powiązanie marki z ulicami włoskiego Mediolanu, przekłada się na design produktów. Minimalistyczna kolekcja Mondo to kwintesencja włoskiego wzornictwa. W nurcie awangardy powstała nonszalancka kolekcja Strada zaprojektowana z myślą o miłośnikach stylu „grunge”.

Inspirowany światem mody, design produktów dla psów delCane, sprawia, że projektując kolekcje akcesoriów, designerzy marki tworzą produkty, które idealnie się uzupełniają. Dzięki temu poszczególne produkty z kolekcji doskonale do siebie pasują, co pozwala na dowolne ich łączenie oraz  tworzenie różnych stylizacji. Do poszczególnych akcesoriów dla psów można  dobrać, zaprojektowaną z myślą o właścicielach psów, bransoletkę na rękę z kolekcji Strada, nawiązującą swoim designem do smyczy i obroży. Apaszka dla psa z kolekcji Mondo sprawdzi się nie tylko w połączeniu z obrożą dla psa. Można ją także wykorzystać, aby postawić kropkę nad „i” we własnej stylizacji, przewiązując nonszalancko na nadgarstku, przedramieniu czy też obok lub nawet zamiast paska do spodni.

Tworząc akcesoria dla psów, projektanci marki nie tylko zwracają uwagę na ich design i funkcjonalność. Ich kreatywne podejście sprawia, że szukają pomysłów, aby akcesoria delCane można było doskonale aranżować w różniących się stylem wnętrzach. Stąd legowisko czy kocyk dla psa z logo marki to nie tylko miejsce do spania dla psa. To również element wystroju wnętrza, który pozwala na estetyczne uporządkowanie domowej przestrzeni i osiągnięcie stylistycznej spójności.

W filozofii marki delCane, świat mody i interior designu wzajemnie się przenikają, aby spełnić obietnicę marki – In Style Together.

 

Koszyk jest pusty